زنانهمد و پوشاک

10 مدل بهترین نیم بوت زنانه اسپرت و مجلسی [قیمت + خرید]

4.3/5 - (3 امتیاز)

نیم بوت زنانه یک پاپوش پاییزی، زمستانی و بهاری برای خانم های شیک پوش می باشد که اغلب در خرید آن بسیار وسواسی عمل می کنند زیرا می دانند که این کفش زیبا در استایل آن ها نقش زیادی را ایفا می کند. ما در این مطلب لیستی از بهترین نیم بوت زنانه را برای شما عزیزان گرد هم آوردیم تا خرید آسان و سریعی را انجام دهید.

خرید نیم بوت زنانه را به خانم هایی که به تیپ و ظاهر خود اهمیت می دهند، پیشنهاد می کنیم چرا که این کفش زیبا به راحتی می تواند استایل پاییزی و زمستانی شما را در فصول سرد سال کامل کند. این پوشیدنی شیک در برابر سرما پاهای شما را به بهترین شکل محافظت می کند و مانع از آسیب رسیدن به آن ها می شود. در ادامه مطلب می توانید انواع مدل ها و قیمت نیم بوت زنانه را مشاهده کنید.

بهترین نیم بوت زنانه در سال 1402

1. نیم بوت زنانه چرم مشهد [مدل j2491]

۶,۹۹۸,۰۰۰ تومان از دیجی استایل

۶,۹۹۸,۰۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه چرم مشهد
نیم بوت زنانه چرم مشهد قطعا یکی از بهترین نیم بوت های حال حاضر جهان است زیرا از چرم طبیعی ساخته شده و مقاومت بسیار بالایی در دراز مدت از خود نشان می دهد. این نیم بوت شیک زنانه به صورت زیپی باز و بسته می شود و قسمت جولویی اش به صورت نوک پهن طراحی شده تا در حین راه رفتن تعادل بیشتری داشته باشید. دارای پاشنه های سه سانتی متری بوده که زیبایی آن را بیشتر کرده است.

2. نیم بوت زنانه هامتو [مدل 210107B-3]

۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان از دیجی استایل

۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه هامتو
یک نیم بوت زنانه خوش پوش از برند هامتو است که بدنه آن از چرم طبیعی ساخته شده و نحوه باز و بسته شدنش از طریق بند صورت می گیرد. فرم نوک آن پهن می باشد که راه رفتن را آسان می کند. این نیم بوت جذاب دارای پاشنه ای چهار سانتی متری است و ارتفاع ساق پای آن هم یازده سانتی متر می باشد که در فصل سرما به خوبی از نفوذ سرما به داخل جلوگیری می کند.

3. نیم بوت زنانه سیی [مدل پلنگی استایل کد 1854]

۳۲۴,۰۰۰ تومان از دیجی استایل

۳۲۴,۰۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه سیی
یک نیم بوت جذاب پلنگی از برند سیی می باشد که جنس بدنه آن از سوییت ساخته شده و برای باز و بسته کردنش باید از زیپ استفاده کنید. فرم نوک این نیم بوت به صورت باریک است و پاشنه های آن پهن، که مناسب محیط های اسپرت، روزمره، اداری، رسمی و مهمانی ها می باشد.

4. نیم بوت زنانه دکتر مارتنز [مدل Jadon Smooth Leather Platforms]

۱۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان از دیجی استایل

۱۱,۸۴۰,۰۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه دکتر مارتنز
نیم بوت دکتر مارتنز یکی از بهترین نیم بوت زنانه بازار است که طراحی فوق العاده شگفت انگیزی دارد. این نیم بوت شیک از چرم طبیعی اسموت واکس خور ساخته شده که جنس بسیار باکیفیتی بحساب می آید. پاشنه های بلند چهار و نیم سانتی متری، نوک پهن، باز و بسته شدن بندی، کفی مناسب با فرم پا، زیره حبابی و مناسب بودن برای چهار فصل از خصوصیات این پوشش زنانه بوده که آن را خاص و جذاب کرده است.

5. نیم بوت زنانه اسمارا [مدل es-363447]

۱,۹۹۵,۰۰۰ تومان از دیجی استایل

۱,۹۹۵,۰۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه اسمارا
اسمارا یک برند آلمانی تولید کننده پوشاک است که در جهان بسیار شناخته شده می باشد. یکی از محصولات باکیفیت این برند، مدل es-363447 می باشد که جنسی از اتیلن وینیل استات دارد که یک جنس باکیفیت و بادوام بحساب می آید. فرم نوک این نیم بوت زنانه به صورت پهن طراحی شده و دارای پاشنه های یکسره است. نکته جذاب این پوشش زنانه، ارتفاع بیست و هشت سانتی متری ساق آن است که به خوبی از ورود سرما به پاها جلوگیری می کند.

6. نیم بوت زنانه نسیم [مدل اتریش فابیلاک کد NSM222 otrish]

۳۵۹,۲۰۰ تومان از دیجی استایل

۳۵۹,۲۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه نسیم
یک نیم بوت زنانه خوب از برند نسیم با جنسی ساخته شده از پلی اورتان و چرم مصنوعی می باشد که از طریق بند باز و بسته می شود. پاشنه های این محصول به صورت یکسره طراحی شده و نوک آن به صورت پهن ساخته شده است. این نیم بوت شیک مناسب محیط های اسپرت، روزمره، اداری، رسمی و مهمانی ها می باشد که با پوشیدنش استایل خود را زیبا و جذاب می کنید.

7. نیم بوت زنانه ال سی وایکیکی [مدل W2AB05Z8]

۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان از دیجی استایل

۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه ال سی وایکیکی
یک نیم بوت جذاب زیپی از برند ال سی وایکیکی می باشد که جنس بدنه آن از چرم مصنوعی است و دارای پاشنه ای دو سانتیمتری می باشد. ساق پای این پوشش زنانه شانزده سانتی متر است و فرم نوک آن به صورت پهن طراحی شده است.

8. نیم بوت زنانه بهشتیان [مدل 16874]

۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان از دیجی استایل

۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه بهشتیان
نیم بوت زنانه بهشتیان یک نیم بوت ساخت ایران است که از مرغوب ترین جنس های بازار در آن استفاده شده است. جنس این نیم بوت شیک از چرم درجه یک ساخته شده که طول عمر آن را بالا برده است. پاشنه و نوک این نیم بوت زیبا به صورت پهن طراحی شده که آن را مناسب استفاده در محیط های روزمره کرده است.

9. نیم بوت زنانه اکو [مدل soft7 tred]

۸,۹۸۰,۰۰۰ تومان از دیجی استایل

۸,۹۸۰,۰۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه اکو
نیم بوت زنانه اسپرت با جنسی از چرم طبیعی و نبوک از برند اکو، مناسب استفاده در محیط های اسپرت و روزمره برای خانم های شیک پوش می باشد که از طریق بند باز و بسته می شود تا به خوبی بتواند در برابر سرما از پاهای شما محافظت کند. این نیم بوت زنانه چرم از نوک پهن و پاشنه ای سه و نیم سانتی متری برخوردار است و ارتفاع ساق آن تا ده سانتی متر می رسد.

10. نیم بوت زنانه برشکا [مدل bsk-nbot-zpahn]

۳,۰۴۲,۰۰۰ تومان از دیجی استایل

۳,۰۴۲,۰۰۰ تومان از دیجی کالا

نیم بوت زنانه برشکا
اگر به دنبال یک نیم بوت زنانه جدید هستید، این مدل زیبا را از برند پرطرفدار برشکا به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. جنس این کار شیک از اشبالت، پلی پروپیلن و چرم طبیعی است که آن را بسیار مقاوم کرده است. این نیم بوت جذاب زنانه به صورت بندی باز و بسته می شود و فرم نوک آن پهن است تا فرد استفاده کننده راحتی بالایی داشته باشد. پاشنه این محصول به صورت یکسره است که آن را مناسب استفاده در محیط های اسپرت و روزمره کرده است.
انواع نیم بوت زنانه را می توان به صورت زیر تقسیم بندی کرد.
  • نیم بوت زنانه اسپرت: این مدل نیم بوت ها معمولا بدون پاشنه هستند یا دارای پاشنه کوچکی اند که مناسب محیط های اسپرت و روزمره می باشند. راحتی بالایی در حین استفاده دارند و اغلب با بیشتر لباس ها ست می شوند.
  • نیم بوت زنانه مجلسی: این نیم بوت ها دارای پاشنه های بلندی هستند که بسیار شیک بنظر می رسند. مناسب استفاده در مهمانی های خانوادگی و رسمی هستند که با پوشیدنشان استایل فوق العاده ای را ایجاد می کنید.
  • نیم بوت زنانه کلاسیک: این نیم بوت ها هم پاشنه دار هستند و هم بدون پاشنه که معمولا نمونه های بدون پاشنه آن بیشتر می باشد. شکل این مدل ها کشیده است و دارای ساقی بلند هستند.
  • نیم بوت زنانه چرم: این مدل نیم بوت ها از جنس چرم ساخته شده اند که دوام بالایی در استفاده مدام از خود نشان می دهند. معمولا دارای ساق و پاشنه بلندی هستند که مناسب استفاده در فصل های سرد می باشند. دارای طرح و رنگ های زیبایی اند که می توانید به آسانی با دیگر لباس های خود استایل کنید.
مارک های نیم بوت زنانه چرم تبریز، بهشتیان، نیم بوت زنانه مارال چرم، برشکا، نیم بوت زنانه نوین چرم، اکو، نیم بوت زنانه چرم درسا، ال سی وایکیکی، نسیم، اسکارا، مارتنز، سیی، هامتو و چرم مشهد از برترین مارک های یک نیم بوت زنانه بحساب می آیند.

در زمان خرید نیم بوت زنانه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

توجه به فرم

اولین نکته ای که در زمان خرید نیم بوت زنانه باید مورد توجه قرار بگیرد، تناسب آن با فرم و استایل بدن شما است. افرادی هستند که دارای بدنی با نیم تنه پایینی بزرگی اند که بهتر است آن افراد از نیم بوت های پاشنه تخت استفاده کنند تا تناسب بین نیم تنه بالا و پایین در استایلشان ایجاد شود.

توجه به اندازه

دومین نکته ای که در زمان خرید یک نیم بوت زنانه مجلسی و اسپرت باید مد نظر قرار دهید، تناسب سایز آن با پاهای شما است. برای این کار بهتر است به دهانه نیم بوت توجه کنید تا اندازه متناسب با مچ پای خود را پیدا کنید تا از نفوذ سرما به داخل جلوگیری کنید.

توجه به رنگ

نکته بعدی که در زمان خرید یک نیم بوت زنانه باید مورد توجه قرار بگیرد، رنگ آن می باشد. این پوشش زنانه در رنگ های متنوعی تولید می شوند تا نیاز هر مصرف کننده ای را برطرف سازند. از رنگ های پرطرفدار این کفش زیبا می توان به مشکی، خاکستری، قهوای، عسلی و … اشاره کرد.

توجه به جنس

نیم بوت ها از جنس های چرم طبیعی، چرم مصنوعی، جیر، نبوک و … تولید می شوند. انتخاب هر مدل جنسی کاملا به سلیقه شما بستگی دارد اما اگر به دنبال بهترین جنس در نیم بوت ها هستید، نیم بوت چرم زنانه انتخاب مناسبی می باشد.

توجه به پاشنه

یکی از نکته های دیگر در زمان خرید بهترین نیم بوت زنانه، توجه به پاشنه آن می باشد. اگر بالا تنه بزرگی دارید و علاقه مند به توجه بیشتر در پایین تنه خود هستید، نیم بوت های پاشنه بلند انتخاب مناسبی برای شما می باشند. هر چقدر که پاشنه های این کفش زیبا بلندتر باشد، پاهای شما هم کشیده نشان داده می شود.

توجه به نحوه باز و بسته شدن

معمولا نیم بوت ها به سه صورت بندی، چسبی و زیپی باز و بسته می شوند که انتخاب هر مدل کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. در نمونه های چسبی و زیپی سرعت باز و بسته شدن بیشتر از نمونه بندی است که شاید برای افرادی مهم باشد. البته نمونه هایی از نیم بوت زنانه جدید در بازار هستند که از هر سه صورت در خود برای باز و بسته شدن استفاده می کنند.

قیمت نیم بوت زنانه

قیمت نیم بوت زنانه به مواردی چون فرم، اندازه نیم بوت، رنگ، جنس ساخته شده، اندازه پاشنه، نحوه باز و بسته شدن و … بستگی دارد. در زمان خرید به این ویژگی ها توجه کنید و نسبت به کارایی و استفاده خود، مدل مدنظرتان را تهیه کنید.

سخن آخر

انتخاب یک نیم بوت زنانه ایده آل برای بسیاری از افراد کار سختی است اما اگر این مقاله را مطالعه کرده باشید، می توانید از تمام نکات کاربردی و ضروری در زمان خرید این پوشش زنانه اطلاع پیدا کنید تا بهترین خرید را انجام دهید. ما در این مطلب از وب سایت (جا خرید) علاوه بر مطرح کردن نکات نیم بوت ها، تعداد 10 مدل از بهترین های آن را برای شما عزیزان جمع آوری کردیم تا در کنار مطالعه نکات، خرید خود را هم با کمترین زمان انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا